Fotel do refleksologii, czyli evolution AC - LAFUMA

15-09-2022

Leżak relaksacyjny Evolution AC

Fotel grawitacyjny, czyli rozkładany do pozycji półleżącej. Fotel z materiałem grubym w kolorze czarnym. Stelaż fotela wykonany ze stali. Leżak na balkon, taras, czy do groty solnej. Leżak relaksacyjny wysokiej jakości.

LAFUMA - LEŻAK KEMPINGOWY EVOLUTION AC

Leżak grawitacyjny na taras, basen, czy na balkon. Fotel może być również leżakiem telewizyjnym.

Materiał z jakiego został użyty to gruby typu gąbka. Materiał został wyposażony w klipsy, czyli zaczepy łączące materiał ze stelażem.

Leżak Evolution w kolorze czarnym do:

  • leżak ogrodowy
  • leżak tarasowy
  • leżak plażowy
  • leżak do opalania
  • fotel do masażu leczniczego stóp
  • leżak telewizyjny

Czy leżak evolution do rehabilitacji, dla osób wysokich, czy niskich?

Leżak w kolorze materiału czarnym nie jest leżakiem rehabilitacyjnym o tym lafuma jako producent nic nie wspomina. Osoby kupują czasami leżaki jako fotele rehabilitacyjne poprzez doradztwo lekarskie.

Osoby jaki mogą leżeć w tym typie leżaków mogą być osobami niskimi jak i wysokimi. Leżaki Evolution nie mają rurki pod stopami zatem mogą korzystać osoby o różnym wzroście.

Czym różnią się leżaki evolution od pozostałych typów?

  • leżak evolution nie ma rurki pod stopami
  • leżak evolution ma wtopiony zagłówek w materiał
  • leżak evolution proponowany jest jako fotel do refleksologii

Wszystkie leżaki z serii Evolution nie mają rurki pod stopami, różne typy tego serii różnią jest materiałem oraz kolorem. Leżaki lafuma z serii Evolution to:

Leżak evolution z materiałem AC, Air comport występuję w jednym kolorze czarnym. Materiał nie odbarwia się od wpływem promieni UV. Materiał zamocowany jest do stelaż przy pomocy zaczepów, klipsów patent lafuma. Czyszczenie materiału odbywa się poprzez ciepłą wodę z mydłem plus delikatna gąbka.

Nasz sklep oferuje bogaty asortyment lafuma składający się z leżaków, stolików, leżanek, czy krzeseł. Produkty lafuma dostarczane są przez firmy kurierskie pod wskazany adres klienta.

Leżak lafuma typu Evolution AC czarny - fotel grawitacyjny

Leżak do masażu leczniczego stóp, czyli do refleksologii.

Polecane artykuły

Fotele do masażu stóp - firma Lafuma

Fotele do masażu stóp - firma Lafuma

12-02-2023
Fotele, leżaki jaki proponujemy do masażu leczniczego stóp. Fotele typu Evolution w dwóch kolorach obsidian oraz galet. Leżaki bez elementu pod stopy, co ułatwi bezpośredni dostęp do stóp. Więcej
Fotele do refleksologii, czyli evolution - LAFUMA

Fotele do refleksologii, czyli evolution - LAFUMA

15-09-2022
Leżak do refleksologii. Fotel do refleksologii, czyli leżak do masażu leczniczego stóp. Leżak zalecany przez lekarzy kardiologów. Fotel grawitacyjny wspomaga lepsze ukrwienie ciała. Więcej